Şirketimiz

2004 yılında Ankara‘da Meşale Eğitim Turizm A.Ş. ünvanı ile ticari faaliyetlerimize başladık.

Her geçen gün gelişen ve büyüyen şirketimizle Ankara’dan sonra Sakarya’da da çalışmalarımıza sürdürdük. Çalışma hayatımıza ilk olarak kreş ve anaokulu ile yüksek öğrenim kız öğrenci yurdu işletmeciliğiyle başladık. 2005 yılından itibaren inşaat sektöründe de faaliyet göstermeye başlayarak yapmış olduğumuz bireysel ve toplu konut projeleri, iş merkezleri ve ticari alanlarla sektörde varlığımızı başarılı bir şekilde sürdürdük. 2013 yılında Ankara yatırımlarımıza tekrar hız vererek erkek öğrenci yurtlarımız ile konut projelerimizi de hayata geçirmeye başladık.

Eğitim ve inşaat sektöründeki hedeflerimizi büyütme kararı aldıktan sonra yeni hedeflerimiz turizm, sağlık ve sanayi sektöründe de başarıyı yakalamak, nitelikli işler yapmak ve istihdam oluşturmak için gerekli alt yapı çalışmalarına hız verdik.

Firmamızın ilk günden itibaren ana felsefesini “insana yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır” anlayışı oluşturmaktadır. ”Her şey insan için” ilkesiyle hareket ederek hizmet verdiğimiz her sektörde önceliklerimizi istihdam oluşturmak, insan merkezli kaliteli bir hizmet anlayışı sunmak ve güvenilir bir marka olmak olarak belirledik.

Meşale Grup olarak sadece ticari faaliyetlerde bulunduklarımızın değil; bize ulaşan, yani şu anda bu yazıyı okuyan sizin de potansiyel paydaşımız olduğunuza inanıyoruz. Siz değerli paydaşlarımızın desteği ile eğitim, sağlık, turizm ve sanayi sektörlerinde de hayatınıza değer katmaya devam etmek istiyoruz.

TİCARİ ÜNVAN

Meşale Grup Yapı Ticaret A.Ş.
Hendek Vergi Dairesi
Vergi Kimlik No: 619 043 3332
Mersis No: 0619 0433 3320 0015
Ticaret Sicil No: 16234

HESAP BİLGİLERİ

Hendek Şubesi
TR80 0001 0000 2047 4525 9550 01